Адміністрація школи

 • Хомік Марина Олександрівна

  3 2015 року школу очолила  Марина Олександрівна Хомік. Свою першу мистецьку освіту вона здобула у Черкаській дитячій школі мистецтв (відділ театрального мистецтва) та у Черкаській дитячій музичній школі №2 по класу гітари. У 2003-му закінчила Черкаське державне музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського одразу з двох спеціальностей: оркестрові народні інструменти (кваліфікація - викладач по класу гітари, артист оркестру, диригент оркестру) та хорове диригування (кваліфікація - диригент хору, викладач, учитель музики). Під час навчання вона отримала свій перший педагогічний досвід у стінах ДМШ №5 (2001- 2011рр.). Згодом продовжила навчання у Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти”, де у 2007-му здобула кваліфікацію вчителя музики, етики та естетики. Останнім “храмом науки”, котрий у 2008 році закінчила Марина за спеціальністю “Управління навчальним закладом” був Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди (кваліфікація - магістр управління навчальним закладом). У 2009-му році вона розпочала викладацьку діяльність у ДМШ №1, аж поки 13 січня 2015 року її кандидатуру на пост директора Черкаської ДМШ №5 затвердили офіційно.

  З 2011 Марина Олександрівна є членом асоціації гітаристів України. Паралельно, з 2007 року займається творчою діяльністю у вокальному жіночому гурті “Буднітай”, є його художнім керівником та ідейним натхненником. Нині вона виховує лауреатів та призерів обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, є наставником 2х музичних колективів - ансамблю гітаристів старших класів “Есперанто” та вокального ансамблю “Lucky Girls Band”.

   


 • Павленко Людмила Євгенівна

  Павленко Л.Є. працює на посаді заступника директора з навчальної роботи Черкаської ДМШ №5 з грудня 2009 р.
  Освіту отримала в Уманському державному музичному училищі, де навчалась з 1974 по 1978 рік на відділі музично-теоретичних дисциплін, а по тому в Молдавському державному інституті мистецтв ім. Г.Музическу який закінчила в 1983 році за фахом музикознавець, викладач.
  Трудову діяльність розпочала в 1983 році в Уманському державному музичному училищі викладачем музично-теоретичних дисциплін. Після переїзду до Черкас працювала викладачем музично-теоретичних дисциплін Черкаської ДМШ №5, ДМШ №1, заступником директора з навчальної роботи Черкаської ДМШ №1.
  Працюючи в Черкаській ДМШ №5,підготувала до вступу у вищі навчальні заклади культури і мистецтва 13 учнів.

 • Козіна Вікторія Юріївна

  На посаді заступника директора з виховної роботи працює  з вересня 2016р.

  Освіту отримала у Хмельницькому музичному училищі, де навчалась з 1986 по 1990 рік за спеціальністю «викладач фортепіано, концертмейстер». Вищу освіту отримала у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, який закінчила у 2001 році за спеціальністю «вчитель музики».

  Трудову діяльність розпочала у Ярмолинецькій дитячій музичній школі викладачем фортепіано та концертмейстером, де працювала з 1990 до 1994 року. З  1994 по 2016 рік працювала у Хмельницькій дитячій музичній школі №2, де в різні роки очолювала фортепіанний відділ а також була керівником і учасником народного аматорського ансамблю «Експромт».

  Після переїзду до Черкас з 2016 року працює у Черкаські дитячій музичній школі №5.

   

 • Мацепа Галина Валентинівна

 • Рахліна Людмила Федорівна

 • Заремба Валентина Миколаївна

  Ягич Тетяна Миколаївна