Переможці конкурсу “Мій світ – мистецтво” учні Черкаської ДМШ №5

  Виявляти і підтримувати талановитих дітей – ось головна мета VI Міжнародного фестивалю-конкурсу  «Мій світ – мистецтво!» який пройшов у   м. Черкаси 01-02 грудня 2018. Проявити свої таланти прийшли і учні Черкаської дитячої музичної школи №5. За підсумками виступів  Гран-прі в номінації «Інструментальний жанр» присуджено Простибоженко Тимофію, учню 8 класу,  віолончель  –  викладач Явнанова В.З., концертмейстер  Кужман Т.О.

 1 місце посіли учні:

– Бондаренко Поліна, 7 клас, віолончель – викладач Явнанова В.З., концертмейстер  Кужман Т.О.

– Краєва Єлизавета, 7 клас, віолончель – викладач Явнанова В.З., концертмейстер  Кужман Т.О.

– Іващенко Євгеній, 4 клас, віолончель – викладач Явнанова В.З., концертмейстер  Кужман Т.О.

– Поліщук Анастасія, 4 клас, віолончель – викладач Явнанова В.З., концертмейстер  Кужман Т.О.

– Корнієнко Софія, 3 клас, сопілка – викладач Павленко Ю.М., концертмейстер  Ган І.Р.

– Солопенко Наталія, 4 клас, кларнет – викладач Павленко Ю.М., концертмейстер  Ган І.Р.

– Ковальчук Поліна,  1 клас, фортепіано – викладач Степаненко Т.О.

– Клейн Марія, 6 клас, фортепіано – викладач Кужман Т.О.

– Березняк Артем, 5 клас, гітара – викладач Сокирка О.Є.

– Скочок   Поліна,      2 клас, естрадний спів – викладач Штейн З.В.

– Кохась Сюзанна,  7 клас, естрадний спів – викладач Лукашенко С.Ю.

– Сліжевський Олександр, 8 клас, баян  – викладач  Яцентюк Н.О.

– Фортепіанний дует у складі: Скринник Аріна, 2 клас ; Венець Кароліна, 3 клас  –  викладач Левіцька О.О

 

2 місце – Павлик Тимофій,  4 клас, фортепіано  –  викладач Коваленко В.В.

–  Огілько Аліса, 4 клас, фортепіано  – викладач Кужман Т.О.

–  Венець Кароліна, 3 клас, фортепіано – викладач Левіцька О.О

–  Разінкіна Софія, 4 клас, фортепіано – викладач Дем`яненко Л.О.

–  Сурін Станіслав, 0 клас, сопілка – викладач Павленко Ю.М., концертмейстер Пшенічкіна І.В.

– Пугач Анастасія, 2 клас, академічний спів – викладач Лукашенко С.Ю., концертмейстер Козіна В.Ю.

– Олійник Анастасія, 3 клас, естрадний спів – викладач Лукашенко С.Ю.

– Черниш  Марія, 3 клас, естрадний спів – викладач Лукашенко С.Ю.

– Інструментальний дует у складі:Корнієнко Софія, 3 клас, сопілка –  викладач Павленко Ю.М. та  Корнієнко Марія, 4 клас, фортепіано –  викладач Ган І.Р.

–  Вокальний дует у складі: Сорокіна Дарина, 3 клас, академічний  спів та Масоха Любов, 3 клас, академічний спів- викладач Лукашенко С.Ю., концертмейстер  Козіна В.Ю

 

3 місце – Колісник Ксенія, 3 клас, фортепіано – викладач Козіна В.Ю.

– Скринник Аріна, 2 клас, фортепіано – викладач Левіцька О.О.

– Сандалова Анастасія,  6 клас, фортепіано – викладач Левіцька О.О.

– Осадча  Дарина, 4 клас, фортепіано – викладач Дем`яненко Л.О.

– Заболотний Нікіта, 5 клас, баян – викладач Бзенко А.О.

– Овчінніков Кирил,  2 клас, домра – викладач Сокирка О.Є., концертмейстер Шоріна Е.М.

– Пугач Анастасія, 2 клас, естрадний спів – викладач Лукашенко С.Ю.

– Гамов Дмитро,  3 клас, естрадний спів – викладач Лукашенко С.Ю.

– Фортепіанний дует у складі: Гордєєва Сабіна, 7 клас – викладач Мазур Н.О. та Сіпко Олександра,7 клас –  викладач Коваленко В.В.

– Вокальний дует у складі: Сорокіна Дарина, 3 клас, естрадний спів та Масоха Любов, 3 клас, естрадний спів  – викладач Лукашенко С.Ю.

Вітаємо наших переможців

 

Posted in Новини.

Залишити відповідь