Подорож по казках

Нещодавно  в концертній залі Дитячої музичної школи №5 відбулася сповнена несподіваних поворотів, магії і фантастичних сюжетів новорічна вистава «Подорож по казках». Вона з легкістю занурила не тільки дітей, а й дорослих у світ неймовірних пригод.

Чарівна Фея, роль якої виконала учениця Кобизька Вікторія, була своєрідним путівником по казковій країні, адже вона шукала свою сестру Чарівницю, заглядаючи в ту чи іншу казку. Під час своєї подорожі вона встигла поспілкуватися з багатьма героями: будь то Золота рибка – виконавиця бажань, чи Кай, що змерз від холоду і тільки й чекає на порятунок.

Також, нас здивував образ сучасної Баби Яги, яка зовсім не хотіла шкодити оточуючим, а навпаки, відкрила своє туристичне агентство і допомагає подорожувати по сторінкам загадкових історій. Цю роль отримала Діхтяр Ксенія. Як каже сама акторка: «Коли мені запропонували зіграти цього персонажа, я досить здивувалась, тому що по характеру більше схожа кокетливу, пустотливу дівчинку, але вирішила спробувати, оскільки люблю проводити над собою творчі експерименти. Обговоривши основні деталі мого образу ми вирішили взяти пісню, яка стане лейттемою для Баби Яги, нею стала пісня сучасної співачки Йолки«Прованс»».

Кожен з персонажів цієї вистави виконував пісню, що характеризувала його самого, чи давала відповідь на поставлені ним запитання. Так, наприклад, Котик примирив своєю «Піснею про дружбу» Лисичку з Півником, а Дід розповів про свої проблеми Золотій рибці. Але по опитуванням публіки, найбільше враження на гостей спектаклю справила маленька Білосніжка, саме вона зуміла зачарувати всіх своїм милим і ніжним голосочком.

Цікаво, що організатори цього заходу на перший план ставили побажання самих акторів, тобто учнів, і вносили корективи на репетиціях за їх бажаннями. «…А як же весело було прикрашати концертний зал, наряджати ялинки…», – згадував Олександр Білий (виконавець ролі Діда) у своєму інтерв’ю. На його думку, казка по-справжньому «ожила», саме завдяки сучасному музичному та візуальному оформленню.

Закінчилась вистава яскравою Новорічною піснею, та запаленням святкових вогників на ялинці.

Дякуємо учасникам  та організаторам за святковий настрій!Тому що саме з їх допомогою ми змогли поринути у надзвичайний світ емоцій, добра і казкового затишку, туди, де здійснюються найзаповітніші мрії!

                                                                       Осавелюк Влада, учениця 8 класу

 

Posted in Новини.

Залишити відповідь